Wie zijn wij

Hier vindt u een overzicht van alle Ziekenhuisapothekers, Poliklinische apothekers, Apothekers in opleiding (APIOS/AIOS) en het Management Team. Door op de naam of de foto van een medewerker te klikken kunt u meer lezen over de medewerker: wanneer hij/zij gespecialiseerd is en wat zijn/haar specialismen en nevenfuncties zijn.

Klik hier voor alle Ziekenhuisapothekers
Klik hier voor alle Poliklinische apothekers
Klik hier voor alle Apothekers in opleiding
Klik hier voor het Management Team

Matthijs Becker

Matthijs Becker

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Onderwijs, Onderzoek & Opleiding

023-5464040
mbecker@sahz.nl

Marcel Blad

Marcel Blad

Gevestigd apotheker locatie Hoofddorp

Anouk Cuijpers

Anouk Cuijpers

Projectapotheker Regionale Bereidingsunit

023-5464000
acuijpers@sahz.nl

Gerard Doelman

Gerard Doelman

Ziekenhuisapotheker Farmaceutische Dienstverlening

023-5464003
gdoelman@sahz.nl

Thijs Giezen

Thijs Giezen

Ziekenhuisapotheker Regionale Bereidingsunit

023-5464046
tgiezen@sahz.nl

Ruud van der Hoeven

Ruud van der Hoeven

Ziekenhuisapotheker- directeur

023-5464001
rhoeven@sahz.nl

Ronald Huizing

Ronald Huizing

Manager SU Financiën & Control

023-5464013
rhuizing@sahz.nl

Hylke Jan Kingma

Hylke Jan Kingma

Ziekenhuisapotheker Farmaceutische Dienstverlening

023-5464047
hkingma@sahz.nl

Robin Klinge

Robin Klinge

Manager SU Logistiek & Inkoop

023-5464020
rklinge@sahz.nl

Corinne van Londen-Merlijn

Corinne van Londen-Merlijn

Manager BU Poliklinische Dienstverlening

023-5464058
clonden@sahz.nl

Hanneke Luttikhuis

Hanneke Luttikhuis

AIOS Ziekenhuisfarmacie

023-5464052
hluttikhuis@sahz.nl

Inge Mulder

Inge Mulder

Ziekenhuisapotheker / Manager SU Kwaliteitsbeheer

023-5464006
imulder@sahz.nl

Lizzie Munk

Lizzie Munk

AIOS Ziekenhuisfarmacie

023-5464074
lmunk@sahz.nl

Patty Nooijen

Patty Nooijen

Gevestigd apotheker locatie Haarlem Noord

023-2248620
sahz-noord@sahz.nl

Jessica van Oppen

Jessica van Oppen

APIOS / Poliklinisch apotheker

Marieke Pereboom

Marieke Pereboom

Ziekenhuisapotheker Regionale Bereidingsunit

023-5464010
mpereboom@sahz.nl

Mariska Reijnders-Vreeken

Mariska Reijnders-Vreeken

Poliklinisch apotheker

023-2248634
sahz-zuid@sahz.nl

José Rolvink

José Rolvink

AIOS Ziekenhuisfarmacie

023-5464053
jrolvink@sahz.nl

Christine van Sasse van Ysselt

Christine van Sasse van Ysselt

APIOS / Poliklinisch apotheker

023-2248666
sahz-zuid@sahz.nl

Monique Tillemans

Monique Tillemans

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Regionale Bereidingsunit

023-5464054
mtillemans@sahz.nl

Renate van Uden

Renate van Uden

AIOS Ziekenhuisfarmacie

023-5464074
ruden@sahz.nl

Sjoerd Verweij

Sjoerd Verweij

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Farmaceutische Dienstverlening

023-5464039
sverweij@sahz.nl

Saskia Wiggers

Saskia Wiggers

Gevestigd apotheker locatie Haarlem Zuid

023-2248634
sahz-zuid@sahz.nl

Els van der Wouden

Els van der Wouden

Ziekenhuisapotheker Kwaliteitsbeheer / Laboratorium

023-5464025
ewouden@sahz.nl