Ziekenhuisapothekers

Hier vindt u een overzicht van alle Ziekenhuisapothekers binnen de SAHZ.
Enkele van de Ziekenhuisapothekers zijn tevens Manager van een Business Unit of Service Unit.

Klik hiervoor alle Poliklinische apothekers
Klik hier voor alle Apothekers in opleiding
Klik hier voor het Management Team

Terug naar wie zijn wij.

Matthijs Becker - ziekenhuisapotheker

Matthijs Becker

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Onderwijs, Onderzoek & Opleiding

023-5464040
mbecker@sahz.nl

Gerard Doelman - ziekenhuisapotheker

Gerard Doelman

Ziekenhuisapotheker Farmaceutische Dienstverlening

023-5464003
gdoelman@sahz.nl

Thijs Giezen - ziekenhuisapotheker

Thijs Giezen

Ziekenhuisapotheker Regionale Bereidingsunit

023-5464046
tgiezen@sahz.nl

Ruud van der Hoeven - ziekenhuisapotheker

Ruud van der Hoeven

Ziekenhuisapotheker- directeur

023-5464001
rhoeven@sahz.nl

Hylke Jan Kingma - ziekenhuisapotheker

Hylke Jan Kingma

Ziekenhuisapotheker Farmaceutische Dienstverlening

023-5464047
hkingma@sahz.nl

Inge Mulder - ziekenhuisapotheker

Inge Mulder

Ziekenhuisapotheker Kwaliteitsbeheer/QP / Manager SU Kwaliteitsbeheer

023-5464006
imulder@sahz.nl

Marieke Pereboom - ziekenhuisapotheker

Marieke Pereboom

Ziekenhuisapotheker Regionale Bereidingsunit

023-5464010
mpereboom@sahz.nl

Monique Tillemans - ziekenhuisapotheker

Monique Tillemans

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Regionale Bereidingsunit

023-5464054
mtillemans@sahz.nl

Sjoerd Verweij - ziekenhuisapotheker

Sjoerd Verweij

Ziekenhuisapotheker Farmaceutische Dienstverlening / Opleider

023-5464039
sverweij@sahz.nl

Els van der Wouden - ziekenhuisapotheker

Els van der Wouden

Ziekenhuisapotheker Laboratorium/QP

023-5464025
ewouden@sahz.nl