Management Team

Het Management Team (het adviesorgaan voor de directie) wordt gevormd door vertegenwoordigers uit de Business Units en Service Units. Het Management Team bestaat uit de Ziekenhuisapotheker-directeur, Ziekenhuisapothekers en Managers.

Klik hier voor alle Ziekenhuisapothekers
Klik hier voor alle Poliklinische apothekers
Klik hier voor alle apothekers in opleiding

Terug naar wie zijn wij.

Matthijs Becker

Matthijs Becker

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Onderwijs, Onderzoek & Opleiding

023-5464040
mbecker@sahz.nl

Ruud van der Hoeven

Ruud van der Hoeven

Ziekenhuisapotheker- directeur

023-5464001
rhoeven@sahz.nl

Ronald Huizing

Ronald Huizing

Manager SU Financiën & Control

023-5464013
rhuizing@sahz.nl

Robin Klinge

Robin Klinge

Manager SU Logistiek & Inkoop

023-5464020
rklinge@sahz.nl

Corinne van Londen-Merlijn

Corinne van Londen-Merlijn

Manager BU Klinische en Poliklinische Farmaceutische Dienstverlening

023-5464058
clonden@sahz.nl

Inge Mulder

Inge Mulder

Ziekenhuisapotheker Kwaliteitsbeheer/QP / Manager SU Kwaliteitsbeheer

023-5464006
imulder@sahz.nl

Monique Tillemans

Monique Tillemans

Ziekenhuisapotheker / Manager BU Regionale Bereidingsunit

023-5464054
mtillemans@sahz.nl